Zakład Usług Pogrzebowych Janusz Piskorski

Trumny

W Polsce najbardziej powszechną formą pogrzebu jest tradycyjny pochówek w trumnie, jednak coraz częściej decydujemy się również na pogrzeby urnowe. W naszej stałej ofercie znajduje się kilkanaście modeli trumien z różnego rodzaju drewna. Na specjalne zamówienie sprowadzamy również trumny o nietypowych rozmiarach (np. dla osób otyłych, bardzo wysokich lub o bardzo drobnej budowie ciała)

Urny

Od kilku lat obserwuje się, że w Polsce coraz popularniejsze stają się pogrzeby z kremacją. W naszej firmie od lat organizujemy nie tylko pogrzeby tradycyjne, ale również urnowe. Oferujemy szeroki wybór urn.

Previous
Next

Wieńce

Zakład Usług Pogrzebowych Janusz Piskorski zapewnia pełną oprawę kwiatową ceremonii pogrzebowych. Z naszego katalogu można wybierać dowolne kompozycje kwiatowe: wieńce, półwieńce, stroiki na trumnę, stroiki urnowe, wiązanki. Realizujemy również zamówienia specjalne.

Karawany

Ostatnia droga zmarłej osoby to bardzo trudny moment. Towarzyszymy w tym wydarzeniu, zapewniając jego pełną organizację. Dbamy o każdy szczegół, aby pomóc Wam godnie i z pełnym szacunkiem pożegnać bliskiego człowieka. Karawany w naszej flocie są tego wyrazem: są zadbane, eleganckie i przestronne.

Tabliczki pogrzebowe

Oferujemy bardzo szeroki wybór tabliczek każdego typu: natrumiennych, urnowych, nagrobnych. Tabliczki z naszego asortymentu cechuje bogate wzornictwo, różnorodna kolorystyka i kształt. Wszystko to pozwala na dokładne dopasowanie do stylu wybranego modelu trumny, urny i krzyża, a nasi pracownicy pomogą i doradzą w tej kwestii.

Oprawa muzyczna

Oprawa muzyczna w trakcie uroczystości pogrzebowej pozwala przekazać uczucia i emocje, które często trudno wyrazić żegnając bliską nam osobę.